slide-a

درباره ما

پخش پلاستیک دولت کیا با استعانت از خداوند متعال با سالها تجربه در امر فروش و تحقیقات و شناخت در صنعت پلاستیک در سال 1385 تاسیس و گام به عرصه بازار صنعت پلاستیک نهاد.
این مجموعه در جهت رفاه حال بیشتر شرکتها و کارخانجات مصرف کننده و فروشگاهداران خرده و عمده در سطح تهران و شهرستانها فعالیت دارد.

با توجه به اینکه این مجموعه دارای توانایی توزیع 90 درصد تولیدات کارخانجات پلاستیک تولیدی با بیش از 3000 قلم کالا اعم از محصولات صنعتی و خانگی و اداری وظروف آرایشی و بهداشتی ولوازم نظافتی و انواع میز و صندلی وجعبه های دور بسته و دوربازو پالت و گالن های صنعتی انواع ظروف پلی اتیلن و جار و پت را دارا می باشد میتواند برای فروشگاه دارانی که توانایی خرید مستقیم از کارخانه ها را ندارند مسمر ثمر باشد.

این مجموعه توانایی تهیه محصولات از حجم 10 میل لیتر تا مخزن های 5000 لیتری و غیره را دارا میباشد.

پلاستیک دولت کیا از حسن انتخاب شما جهت بازدید سایت و بررسی محصولات کمال تشکر را دارد و امیدوار است بتواند در رفع نیازمندیهای شما موثر واقع گردد.

خداوندا چنان کن سرانجام کار        تو خشنود باشی و ما رستگار
TOP 

طراحی لوگو, طراحی آرم تجاری, پله برقی, ضد کف, طراحی ست اداری, فروش قطعات cnc, فیلمبرداری صنعتی, تسمه بسته بندی, سود پرک, پوشش ضد حریق, طراحی سایت, سختی گیر مغناطیسی, طراحی کاتالوگ حرفه ای, خدمات برش لیزر, ایزوگام دولایه, ایزوگام پلیمری, ایزوگام bpp, ایزوگام bof, قیمت طراحی کاتالوگ, کمپرسور اسکرو, نصب سازه فلزی, نصب اسکلت فلزی, کمپرسور اسکرو,